1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #16

Тема:
Како изгледа внатрешноста на вашето куќиште
 1. 29 oктомври 2015

  gamer-eddie

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  942
  Допаѓања:
  1,481
  Поени од трофеи:
  375
 2. 21 Февруари 2015

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,165
  Допаѓања:
  3,504
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 20 Февруари 2015

  ^SaFt^

  Gaining Experience, Машко, од Gevgelija
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  100
 4. 16 Март 2013

  Radioactive

  Intern, Машко, 27
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 5. 15 ноември 2012

  Boldozer

  On your way to fame
  Мислења:
  1,140
  Допаѓања:
  557
  Поени од трофеи:
  365
 6. 18 Септември 2012

  igor_bef

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  87
  Допаѓања:
  69
  Поени од трофеи:
  257
 7. 17 Јуни 2012

  em11613

  Intern, Машко, 32, од Tetovo
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  50
 8. 17 Април 2012

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  5,922
  Допаѓања:
  6,615
  Поени од трофеи:
  2,207
 9. 10 Април 2012

  prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,832
  Допаѓања:
  5,014
  Поени од трофеи:
  2,312
 10. 10 Април 2012

  DJAMBAZ

  Gaining Experience
  Мислења:
  191
  Допаѓања:
  144
  Поени од трофеи:
  302
 11. 9 Април 2012

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,631
  Допаѓања:
  3,766
  Поени од трофеи:
  1,702
 12. 9 Април 2012

  Steff_Maja

  Practice makes perfect
  Мислења:
  4,033
  Допаѓања:
  1,641
  Поени од трофеи:
  717
 13. 9 Април 2012

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,397
  Допаѓања:
  10,188
  Поени од трофеи:
  2,342
 14. 9 Април 2012

  Revan

  Gaining Experience
  Мислења:
  660
  Допаѓања:
  310
  Поени од трофеи:
  392
 15. 9 Април 2012

  zorandesign

  Баниран/a
  Мислења:
  1,618
  Допаѓања:
  672
  Поени од трофеи:
  812
 16. 9 Април 2012

  brasica

  On your way to fame
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  918
  Поени од трофеи:
  407
 17. 9 Април 2012

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,705
  Допаѓања:
  2,296
  Поени од трофеи:
  1,702
 18. 9 Април 2012

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,203
  Допаѓања:
  25,531
  Поени од трофеи:
  2,342