1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Како изгледа внатрешноста на вашето куќиште
 1. 17 Април 2012

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  5,907
  Допаѓања:
  6,589
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 16 Април 2012

  Mr.Jack

  Gaining Experience
  Мислења:
  610
  Допаѓања:
  336
  Поени од трофеи:
  365
 3. 9 Април 2012

  drown

  Master, Машко, 35, од Куманово
  Мислења:
  1,454
  Допаѓања:
  208
  Поени од трофеи:
  637
 4. 9 Април 2012

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,394
  Допаѓања:
  10,169
  Поени од трофеи:
  2,342
 5. 9 Април 2012

  krstanoski

  Intern, Машко, од Ohrid
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  24
  Поени од трофеи:
  227
 6. 9 Април 2012

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,149
  Допаѓања:
  25,465
  Поени од трофеи:
  2,342
 7. 6 Април 2012

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  997
  Допаѓања:
  1,297
  Поени од трофеи:
  642
 8. 5 Април 2012

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  3,942
  Допаѓања:
  3,553
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. 5 Април 2012

  zorandesign

  Баниран/a
  Мислења:
  1,618
  Допаѓања:
  672
  Поени од трофеи:
  812
 10. 5 Април 2012

  тотето

  Спамер, Машко, од Битола/Скопје
  Мислења:
  695
  Допаѓања:
  673
  Поени од трофеи:
  392
 11. 4 Април 2012

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,704
  Допаѓања:
  2,290
  Поени од трофеи:
  1,702
 12. 4 Април 2012

  Steff_Maja

  Practice makes perfect
  Мислења:
  4,027
  Допаѓања:
  1,640
  Поени од трофеи:
  717