1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Како изгледа внатрешноста на вашето куќиште
 1. 7 Март 2019

  boban73

  Intern, 19
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  20
 2. 1 ноември 2018

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  550
  Допаѓања:
  220
  Поени од трофеи:
  205
 3. 26 oктомври 2014

  temelk4

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  170
  Допаѓања:
  77
  Поени од трофеи:
  110
 4. 5 Јули 2014

  gamer-eddie

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  938
  Допаѓања:
  1,476
  Поени од трофеи:
  375
 5. 10 Февруари 2014

  Кристијан

  Баниран/a, Машко, од Radoivsh
  Мислења:
  70
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  110
 6. 28 oктомври 2013

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,620
  Допаѓања:
  3,751
  Поени од трофеи:
  1,702
 7. 16 Март 2013

  Radioactive

  Intern, Машко, 27
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 8. 3 Јуни 2012

  Justice for All

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  212
  Допаѓања:
  132
  Поени од трофеи:
  140
 9. 8 Мај 2012

  IgorB

  Intern
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  167
 10. 17 Април 2012

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  5,922
  Допаѓања:
  6,614
  Поени од трофеи:
  2,207
 11. 11 Април 2012

  Tonino

  Gaining Experience, Машко, 50, од Skopje
  Мислења:
  84
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  247
 12. 9 Април 2012

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,193
  Допаѓања:
  25,518
  Поени од трофеи:
  2,342
 13. 5 Април 2012

  bate mile

  Gaining Experience
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  402
 14. 4 Април 2012

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,705
  Допаѓања:
  2,296
  Поени од трофеи:
  1,702
 15. 4 Април 2012

  Steff_Maja

  Practice makes perfect
  Мислења:
  4,032
  Допаѓања:
  1,640
  Поени од трофеи:
  717