1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Како изгледа внатрешноста на вашето куќиште
 1. 29 oктомври 2015

  gamer-eddie

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  936
  Допаѓања:
  1,475
  Поени од трофеи:
  375
 2. 5 Мај 2015

  mr.wicket

  Intern, Машко, од Скопје, Македонија
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  170
 3. 18 Септември 2012

  igor_bef

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  87
  Допаѓања:
  69
  Поени од трофеи:
  257
 4. 3 Јуни 2012

  Justice for All

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  211
  Допаѓања:
  132
  Поени од трофеи:
  140
 5. 26 Април 2012

  SlICK

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  51
  Поени од трофеи:
  110
 6. 17 Април 2012

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  5,907
  Допаѓања:
  6,589
  Поени од трофеи:
  2,207
 7. 11 Април 2012

  Tonino

  Intern, Машко, 50, од Skopje
  Мислења:
  83
  Допаѓања:
  49
  Поени од трофеи:
  247
 8. 9 Април 2012

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,597
  Допаѓања:
  3,735
  Поени од трофеи:
  1,702
 9. 9 Април 2012

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  3,942
  Допаѓања:
  3,553
  Поени од трофеи:
  1,707
 10. 9 Април 2012

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  25,149
  Допаѓања:
  25,465
  Поени од трофеи:
  2,342
 11. 9 Април 2012

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,333
  Допаѓања:
  5,248
  Поени од трофеи:
  2,302
 12. 8 Април 2012

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,112
  Допаѓања:
  1,925
  Поени од трофеи:
  375
 13. 5 Април 2012

  bate mile

  Gaining Experience
  Мислења:
  412
  Допаѓања:
  205
  Поени од трофеи:
  402
 14. 4 Април 2012

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 23
  Мислења:
  2,704
  Допаѓања:
  2,290
  Поени од трофеи:
  1,702
 15. 4 Април 2012

  Steff_Maja

  Practice makes perfect
  Мислења:
  4,027
  Допаѓања:
  1,640
  Поени од трофеи:
  717
 16. 4 Април 2012

  Marinela

  Intern, Женско
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  20
 17. 4 Април 2012

  DJAMBAZ

  Gaining Experience
  Мислења:
  191
  Допаѓања:
  144
  Поени од трофеи:
  302