• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #17

Сите (2) Љубов Љубов (1) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2.920
   • Реакции
    2.875
   • Поени од трофеи
    1.657
  2. Љубов

   Pane24

   Mariovec Од Скопје
   • Мислења
    5.994
   • Реакции
    6.093
   • Поени од трофеи
    2.327
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно