• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #16

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   nikigo

   Gaining Experience
   • Мислења
    276
   • Реакции
    274
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   Ceco

   Gaining Experience
   • Мислења
    621
   • Реакции
    182
   • Поени од трофеи
    472
  3. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2.920
   • Реакции
    2.876
   • Поени од трофеи
    1.657
  4. Ми се допаѓа

   Astraion

   Unstoppable Од Струмица
   • Мислења
    1.931
   • Реакции
    2.887
   • Поени од трофеи
    1.602
 • Вчитување…
На врв Дно