• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #10

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   NightfurY

   • Мислења
    243
   • Реакции
    399
   • Поени од трофеи
    140
  2. Ми се допаѓа

   Lokvan

   Unbeatable Од SK
   • Мислења
    3.446
   • Реакции
    4.847
   • Поени од трофеи
    1.692
  3. Ми се допаѓа

   Enis-Phantom

   Gaining Experience Од Небитно
   • Мислења
    345
   • Реакции
    469
   • Поени од трофеи
    205
  4. Ми се допаѓа

   UnderMyRules

   Gaining Experience 31
   • Мислења
    741
   • Реакции
    234
   • Поени од трофеи
    365
 • Вчитување…
На врв Дно