• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #6

Сите (2) Уау Уау (1) Хаха Хаха (1)

  1. Уау

   igor_igor

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2.261
   • Реакции
    3.843
   • Поени од трофеи
    1.827
  2. Хаха

   toshex

   the fool Од Мелмак
   • Мислења
    6.137
   • Реакции
    7.601
   • Поени од трофеи
    2.217
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно