• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #8

Сите (9) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (8) Уау Уау (1)

  1. Ми се допаѓа

   Aowek

   On your way to fame
   • Мислења
    906
   • Реакции
    657
   • Поени од трофеи
    375
  2. Ми се допаѓа

   CBB_6

   On your way to fame
   • Мислења
    217
   • Реакции
    647
   • Поени од трофеи
    180
  3. Ми се допаѓа

   Sharlovski

   Unstoppable 38 Од Ресен
   • Мислења
    1.636
   • Реакции
    3.660
   • Поени од трофеи
    1.532
  4. Ми се допаѓа

   Daniel86

   Guru 36 Од Скопје, Карпош 1
   • Мислења
    3.273
   • Реакции
    8.851
   • Поени од трофеи
    1.717
  5. Ми се допаѓа

   nvidia88

   Gaining Experience Од Gostivar
   • Мислења
    603
   • Реакции
    361
   • Поени од трофеи
    365
  6. Ми се допаѓа

   Banjifiko

   Unbeatable 50 Од Skopje
   • Мислења
    3.667
   • Реакции
    5.525
   • Поени од трофеи
    1.827
  7. Ми се допаѓа

   goce03

   Unstoppable 42 Од Skopje
   • Мислења
    1.491
   • Реакции
    3.024
   • Поени од трофеи
    1.502
  8. Уау

   TylerMkD

   Guru
   • Мислења
    3.983
   • Реакции
    8.244
   • Поени од трофеи
    1.692
  9. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2.917
   • Реакции
    2.874
   • Поени од трофеи
    1.657
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно