• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #5

Сите (14) Хаха Хаха (9) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4) Уау Уау (1)

  1. Хаха

   joBs0

   Gaining Experience 24
   • Мислења
    92
   • Реакции
    157
   • Поени од трофеи
    80
  2. Хаха

   Deksa

   On your way to fame
   • Мислења
    969
   • Реакции
    887
   • Поени од трофеи
    365
  3. Хаха

   Rilind

   Gaining Experience
   • Мислења
    214
   • Реакции
    397
   • Поени од трофеи
    130
  4. Хаха

   Astro

   Epic
   • Мислења
    8.568
   • Реакции
    13.030
   • Поени од трофеи
    2.317
  5. Ми се допаѓа

   outsider

   On your way to fame Од Битола
   • Мислења
    523
   • Реакции
    878
   • Поени од трофеи
    205
  6. Ми се допаѓа

   StalkeR

   Unbeatable
   • Мислења
    4.945
   • Реакции
    5.730
   • Поени од трофеи
    1.817
  7. Ми се допаѓа

   BlueBaron

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    266
   • Реакции
    235
   • Поени од трофеи
    205
  8. Хаха

   Flapjack

   Gaining Experience 27
   • Мислења
    65
   • Реакции
    107
   • Поени од трофеи
    130
  9. Хаха

   NecrotoX

   Undead 33 Од Скопје
   • Мислења
    5.139
   • Реакции
    6.124
   • Поени од трофеи
    2.202
  10. Хаха

   Arabian

   Gaining Experience
   • Мислења
    712
   • Реакции
    446
   • Поени од трофеи
    265
  11. Хаха

   Kiro619

   Gaining Experience 25
   • Мислења
    118
   • Реакции
    79
   • Поени од трофеи
    120
  12. Уау

   igor_igor

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2.260
   • Реакции
    3.833
   • Поени од трофеи
    1.827
  13. Ми се допаѓа

   Bate Sase

   Баниран/a Од Недојдија
   • Мислења
    638
   • Реакции
    826
   • Поени од трофеи
    195
  14. Хаха

   Ivicakmk

   Gaining Experience
   • Мислења
    399
   • Реакции
    408
   • Поени од трофеи
    315
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно