• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #2

Сите (13) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (13)

  1. Ми се допаѓа

   goce03

   Unstoppable 42 Од Skopje
   • Мислења
    1.491
   • Реакции
    3.024
   • Поени од трофеи
    1.502
  2. Ми се допаѓа

   CBB_6

   On your way to fame
   • Мислења
    217
   • Реакции
    647
   • Поени од трофеи
    180
  3. Ми се допаѓа

   Grimriper

   Gaining Experience Од Stip
   • Мислења
    94
   • Реакции
    362
   • Поени од трофеи
    170
  4. Ми се допаѓа

   outsider

   On your way to fame Од Битола
   • Мислења
    523
   • Реакции
    878
   • Поени од трофеи
    205
  5. Ми се допаѓа

   joBs0

   Gaining Experience 24
   • Мислења
    92
   • Реакции
    157
   • Поени од трофеи
    80
  6. Ми се допаѓа

   BlueBaron

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    266
   • Реакции
    235
   • Поени од трофеи
    205
  7. Ми се допаѓа

   Flapjack

   Gaining Experience 27
   • Мислења
    65
   • Реакции
    107
   • Поени од трофеи
    130
  8. Ми се допаѓа

   Tomekk

   Gaining Experience
   • Мислења
    163
   • Реакции
    200
   • Поени од трофеи
    290
  9. Ми се допаѓа

   Banjifiko

   Unbeatable 50 Од Skopje
   • Мислења
    3.667
   • Реакции
    5.525
   • Поени од трофеи
    1.827
  10. Ми се допаѓа

   NikacXMKD

   Gaining Experience
   • Мислења
    367
   • Реакции
    358
   • Поени од трофеи
    315
  11. Ми се допаѓа

   ImTheDude

   Careful man, there’s a beverage here! 34
   • Мислења
    701
   • Реакции
    1.104
   • Поени од трофеи
    517
  12. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2.917
   • Реакции
    2.874
   • Поени од трофеи
    1.657
  13. Ми се допаѓа

   ARMac

   Epic 40 Од Скопје
   • Мислења
    9.172
   • Реакции
    11.921
   • Поени од трофеи
    2.317
 • Вчитување…
На врв Дно