• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #1

Сите (10) Хаха Хаха (8) Уау Уау (1) Тажно Тажно (1)

  1. Хаха

   joBs0

   Gaining Experience 24
   • Мислења
    92
   • Реакции
    157
   • Поени од трофеи
    80
  2. Хаха

   Krk198

   Gaining Experience 28
   • Мислења
    296
   • Реакции
    284
   • Поени од трофеи
    215
  3. Хаха

   Astro

   Epic
   • Мислења
    8.584
   • Реакции
    13.059
   • Поени од трофеи
    2.317
  4. Уау

   Nikola100

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2.966
   • Реакции
    2.925
   • Поени од трофеи
    1.657
  5. Хаха

   Tose1991

   Gaining Experience Од Skopje
   • Мислења
    55
   • Реакции
    77
   • Поени од трофеи
    100
  6. Тажно

   Flapjack

   Gaining Experience 27
   • Мислења
    65
   • Реакции
    107
   • Поени од трофеи
    130
  7. Хаха

   Tomekk

   Gaining Experience
   • Мислења
    163
   • Реакции
    200
   • Поени од трофеи
    290
  8. Хаха

   ImTheDude

   Careful man, there’s a beverage here! 34
   • Мислења
    703
   • Реакции
    1.110
   • Поени од трофеи
    517
  9. Хаха

   NikacXMKD

   Gaining Experience
   • Мислења
    368
   • Реакции
    362
   • Поени од трофеи
    315
  10. Хаха

   Boco1987

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    227
   • Реакции
    242
   • Поени од трофеи
    180
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно