• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #30

Сите (6) Хаха Хаха (6)

  1. Хаха

   Nikola100

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2.917
   • Реакции
    2.874
   • Поени од трофеи
    1.657
  2. Хаха

   Daniel86

   Guru 36 Од Скопје, Карпош 1
   • Мислења
    3.273
   • Реакции
    8.851
   • Поени од трофеи
    1.717
  3. Хаха

   Deksa

   On your way to fame
   • Мислења
    969
   • Реакции
    887
   • Поени од трофеи
    365
  4. Хаха

   Tomekk

   Gaining Experience
   • Мислења
    163
   • Реакции
    200
   • Поени од трофеи
    290
  5. Хаха

   goce03

   Unstoppable 42 Од Skopje
   • Мислења
    1.491
   • Реакции
    3.024
   • Поени од трофеи
    1.502
  6. Хаха

   Bate Sase

   Баниран/a Од Недојдија
   • Мислења
    638
   • Реакции
    826
   • Поени од трофеи
    195
 • Вчитување…
На врв Дно