• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #29

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   goce03

   Unstoppable 42 Од Skopje
   • Мислења
    1.491
   • Реакции
    3.024
   • Поени од трофеи
    1.502
  2. Ми се допаѓа

   igor_igor

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2.260
   • Реакции
    3.833
   • Поени од трофеи
    1.827
  3. Ми се допаѓа

   Enis-Phantom

   Gaining Experience Од Небитно
   • Мислења
    345
   • Реакции
    469
   • Поени од трофеи
    205
 • Вчитување…
На врв Дно