• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #27

Сите (2) Хаха Хаха (1) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   Enis-Phantom

   Gaining Experience Од Небитно
   • Мислења
    345
   • Реакции
    469
   • Поени од трофеи
    205
  2. Хаха

   Astro

   Epic
   • Мислења
    8.568
   • Реакции
    13.030
   • Поени од трофеи
    2.317
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно