• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #26

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   outsider

   On your way to fame Од Битола
   • Мислења
    523
   • Реакции
    878
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   gOJDO

   Illuminator Од Skopje
   • Мислења
    10.559
   • Реакции
    16.210
   • Поени од трофеи
    2.317
  3. Ми се допаѓа

   Arabian

   Gaining Experience
   • Мислења
    712
   • Реакции
    446
   • Поени од трофеи
    265
  4. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2.917
   • Реакции
    2.874
   • Поени од трофеи
    1.657
 • Вчитување…
На врв Дно