• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #3

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   omegaRED

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2.451
   • Реакции
    3.138
   • Поени од трофеи
    1.817
  2. Ми се допаѓа

   NikacXMKD

   Gaining Experience
   • Мислења
    368
   • Реакции
    362
   • Поени од трофеи
    315
 • Вчитување…
На врв Дно