• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Членови што реагирале на пораката #1

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Necromancer

   Unbeatable Од Скопје
   • Мислења
    3.718
   • Реакции
    4.649
   • Поени од трофеи
    1.827
  2. Ми се допаѓа

   Oktar

   Хаќер без дрон 38 Од Skopje
   • Мислења
    4.902
   • Реакции
    14.987
   • Поени од трофеи
    1.817
  3. Ми се допаѓа

   dejan_str

   Unbeatable 39 Од OHRID кај ензероно
   • Мислења
    8.354
   • Реакции
    5.308
   • Поени од трофеи
    2.312
 • Вчитување…
На врв Дно