• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #5

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    492
   • Реакции
    325
   • Поени од трофеи
    155
  2. Ми се допаѓа

   Astro

   Epic
   • Мислења
    7,900
   • Реакции
    11,236
   • Поени од трофеи
    2,207
 • Вчитување…
На врв Дно