• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #7

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2) Уау Уау (1)

  1. Ми се допаѓа

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    4,019
   • Реакции
    4,318
   • Поени од трофеи
    1,702
  2. Ми се допаѓа

   gOJDO

   Illuminator Од сред село
   • Мислења
    10,296
   • Реакции
    16,236
   • Поени од трофеи
    2,317
  3. Уау

   Avid

   Guru Од Скопје
   • Мислења
    5,865
   • Реакции
    9,304
   • Поени од трофеи
    2,302
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно