• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   olikomerc

   Unstoppable
   • Мислења
    4,723
   • Реакции
    3,629
   • Поени од трофеи
    1,817
  2. Ми се допаѓа

   Oktar

   Epic 36 Од Skopje
   • Мислења
    4,164
   • Реакции
    12,753
   • Поени од трофеи
    1,707
  3. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    346
   • Реакции
    227
   • Поени од трофеи
    155
 • Вчитување…
На врв Дно