• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #4

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Piedpiper

   Gaining Experience
   • Мислења
    164
   • Реакции
    177
   • Поени од трофеи
    90
  2. Ми се допаѓа

   Oktar

   Epic 36 Од Skopje
   • Мислења
    4,163
   • Реакции
    12,749
   • Поени од трофеи
    1,707
  3. Ми се допаѓа

   Mao

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,261
   • Реакции
    1,053
   • Поени од трофеи
    627
  4. Ми се допаѓа

   OldSchoolPvP

   Practice makes perfect 25 Од Shutter Island
   • Мислења
    744
   • Реакции
    1,176
   • Поени од трофеи
    265
 • Вчитување…
На врв Дно