• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #3

Сите (7) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (7)

  1. Ми се допаѓа

   vladic3110

   Gaining Experience 30
   • Мислења
    129
   • Реакции
    222
   • Поени од трофеи
    130
  2. Ми се допаѓа

   bxxxn

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,328
   • Реакции
    1,414
   • Поени од трофеи
    465
  3. Ми се допаѓа

   b.a

   On your way to fame
   • Мислења
    184
   • Реакции
    572
   • Поени од трофеи
    290
  4. Ми се допаѓа

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,950
   • Реакции
    4,214
   • Поени од трофеи
    1,702
  5. Ми се допаѓа

   nashio

   On your way to fame Од Bitola
   • Мислења
    566
   • Реакции
    706
   • Поени од трофеи
    365
  6. Ми се допаѓа

   damil

   On your way to fame 41
   • Мислења
    862
   • Реакции
    941
   • Поени од трофеи
    265
  7. Ми се допаѓа

   Dajman

   Gaining Experience 23
   • Мислења
    142
   • Реакции
    224
   • Поени од трофеи
    130
 • Вчитување…
На врв Дно