• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Pane-G

   On your way to fame
   • Мислења
    1,548
   • Реакции
    876
   • Поени од трофеи
    492
  2. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,271
   • Реакции
    5,785
   • Поени од трофеи
    2,202
 • Вчитување…
На врв Дно