• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #4

Сите (2) Уау Уау (1) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   Goran27

   Gaining Experience
   • Мислења
    352
   • Реакции
    399
   • Поени од трофеи
    215
  2. Уау

   DarthJe5us

   Practice makes perfect
   • Мислења
    2,205
   • Реакции
    1,675
   • Поени од трофеи
    692
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно