• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1374

Сите (6) Хаха Хаха (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Skorp

   Gaining Experience Од Skopje
   • Мислења
    383
   • Реакции
    313
   • Поени од трофеи
    155
  2. Ми се допаѓа

   toplel

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,003
   • Реакции
    1,377
   • Поени од трофеи
    305
  3. Хаха

   Weeaboo

   On your way to fame 20 Од Струга
   • Мислења
    580
   • Реакции
    562
   • Поени од трофеи
    205
  4. Хаха

   ARMac

   Орган 39 Од Скопје
   • Мислења
    7,663
   • Реакции
    8,973
   • Поени од трофеи
    2,317
  5. Ми се допаѓа

   viktorce

   Gaining Experience 31
   • Мислења
    386
   • Реакции
    288
   • Поени од трофеи
    205
  6. Хаха

   Tozo8

   Gaining Experience 28
   • Мислења
    56
   • Реакции
    184
   • Поени од трофеи
    80
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно