• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #25

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Dajman

   Gaining Experience 23
   • Мислења
    142
   • Реакции
    224
   • Поени од трофеи
    130
  2. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,272
   • Реакции
    5,785
   • Поени од трофеи
    2,202
  3. Ми се допаѓа

   zirkach

   Gaining Experience Од Struga
   • Мислења
    232
   • Реакции
    179
   • Поени од трофеи
    140
  4. Ми се допаѓа

   Rukfash

   Баниран/a Од Неврленд
   • Мислења
    1,496
   • Реакции
    1,121
   • Поени од трофеи
    442
 • Вчитување…
На врв Дно