• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1371

Сите (5) Хаха Хаха (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2) Тажно Тажно (1)

  1. Ми се допаѓа

   Speedster

   Gaining Experience
   • Мислења
    429
   • Реакции
    434
   • Поени од трофеи
    205
  2. Хаха

   TexasUS

   Gaining Experience
   • Мислења
    391
   • Реакции
    290
   • Поени од трофеи
    155
  3. Тажно

   Krkac

   Gaining Experience
   • Мислења
    117
   • Реакции
    91
   • Поени од трофеи
    220
  4. Хаха

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,960
   • Реакции
    4,232
   • Поени од трофеи
    1,702
  5. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,278
   • Реакции
    5,792
   • Поени од трофеи
    2,202
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно