• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1370

Сите (13) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (12) Љубов Љубов (1)

  1. Ми се допаѓа

   krema

   Professor
   • Мислења
    12,418
   • Реакции
    11,710
   • Поени од трофеи
    2,317
  2. Ми се допаѓа

   |USAF|

   Gaining Experience
   • Мислења
    105
   • Реакции
    69
   • Поени од трофеи
    110
  3. Ми се допаѓа

   ivan88

   Gaining Experience
   • Мислења
    367
   • Реакции
    383
   • Поени од трофеи
    205
  4. Ми се допаѓа

   toplel

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,003
   • Реакции
    1,377
   • Поени од трофеи
    305
  5. Ми се допаѓа

   Grimriper

   Gaining Experience Од Stip
   • Мислења
    72
   • Реакции
    207
   • Поени од трофеи
    170
  6. Ми се допаѓа

   Speedster

   Gaining Experience
   • Мислења
    429
   • Реакции
    434
   • Поени од трофеи
    205
  7. Ми се допаѓа

   Vlad944

   On your way to fame Од Битола
   • Мислења
    397
   • Реакции
    884
   • Поени од трофеи
    205
  8. Љубов

   Krkac

   Gaining Experience
   • Мислења
    116
   • Реакции
    91
   • Поени од трофеи
    220
  9. Ми се допаѓа

   Avid

   Guru Од Скопје
   • Мислења
    5,790
   • Реакции
    9,211
   • Поени од трофеи
    2,302
  10. Ми се допаѓа

   Necromancer

   Unbeatable Од Скопје
   • Мислења
    3,462
   • Реакции
    4,080
   • Поени од трофеи
    1,717
  11. Ми се допаѓа

   TATA_MATA

   Unstoppable
   • Мислења
    1,958
   • Реакции
    2,515
   • Поени од трофеи
    1,492
  12. Ми се допаѓа

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,945
   • Реакции
    4,208
   • Поени од трофеи
    1,702
  13. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,271
   • Реакции
    5,785
   • Поени од трофеи
    2,202
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно