• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1366

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Arabian

   Gaining Experience
   • Мислења
    688
   • Реакции
    432
   • Поени од трофеи
    265
  2. Ми се допаѓа

   TexasUS

   Gaining Experience
   • Мислења
    390
   • Реакции
    285
   • Поени од трофеи
    155
  3. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,271
   • Реакции
    5,785
   • Поени од трофеи
    2,202
 • Вчитување…
На врв Дно