• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #17

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   Dajman

   Gaining Experience 23
   • Мислења
    145
   • Реакции
    233
   • Поени од трофеи
    130
  2. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    354
   • Реакции
    230
   • Поени од трофеи
    155
  3. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,277
   • Реакции
    5,790
   • Поени од трофеи
    2,202
  4. Ми се допаѓа

   dekomote

   Unstoppable 37 Од Скопје
   • Мислења
    1,289
   • Реакции
    2,910
   • Поени од трофеи
    1,355
 • Вчитување…
На врв Дно