• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #16

Сите (4) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4)

  1. Ми се допаѓа

   b.a

   On your way to fame
   • Мислења
    184
   • Реакции
    572
   • Поени од трофеи
    290
  2. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,272
   • Реакции
    5,785
   • Поени од трофеи
    2,202
  3. Ми се допаѓа

   ARMac

   Орган 39 Од Скопје
   • Мислења
    7,683
   • Реакции
    9,005
   • Поени од трофеи
    2,317
  4. Ми се допаѓа

   DarthJe5us

   Practice makes perfect
   • Мислења
    2,204
   • Реакции
    1,675
   • Поени од трофеи
    692
 • Вчитување…
На врв Дно