• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #15

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (4) Тажно Тажно (1)

  1. Ми се допаѓа

   Speedster

   Gaining Experience
   • Мислења
    429
   • Реакции
    434
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   bxxxn

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,328
   • Реакции
    1,414
   • Поени од трофеи
    465
  3. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    346
   • Реакции
    227
   • Поени од трофеи
    155
  4. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,272
   • Реакции
    5,785
   • Поени од трофеи
    2,202
  5. Тажно

   dekomote

   Unstoppable 37 Од Скопје
   • Мислења
    1,286
   • Реакции
    2,907
   • Поени од трофеи
    1,355
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно