• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #14

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5) Хаха Хаха (1)

  1. Хаха

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    346
   • Реакции
    227
   • Поени од трофеи
    155
  2. Ми се допаѓа

   teokitan

   Gaining Experience
   • Мислења
    154
   • Реакции
    89
   • Поени од трофеи
    60
  3. Ми се допаѓа

   DarthJe5us

   Practice makes perfect
   • Мислења
    2,204
   • Реакции
    1,675
   • Поени од трофеи
    692
  4. Ми се допаѓа

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,951
   • Реакции
    4,214
   • Поени од трофеи
    1,702
  5. Ми се допаѓа

   HardCorec

   Unbeatable
   • Мислења
    3,412
   • Реакции
    4,899
   • Поени од трофеи
    1,717
  6. Ми се допаѓа

   itstheigyg

   On your way to fame
   • Мислења
    541
   • Реакции
    564
   • Поени од трофеи
    205
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно