• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #13

Сите (8) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (8)

  1. Ми се допаѓа

   Speedster

   Gaining Experience
   • Мислења
    429
   • Реакции
    434
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   Necromancer

   Unbeatable Од Скопје
   • Мислења
    3,464
   • Реакции
    4,099
   • Поени од трофеи
    1,717
  3. Ми се допаѓа

   krema

   Professor
   • Мислења
    12,420
   • Реакции
    11,717
   • Поени од трофеи
    2,317
  4. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    346
   • Реакции
    227
   • Поени од трофеи
    155
  5. Ми се допаѓа

   omegaRED

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,396
   • Реакции
    3,016
   • Поени од трофеи
    1,707
  6. Ми се допаѓа

   moongose

   Unstoppable
   • Мислења
    2,934
   • Реакции
    3,305
   • Поени од трофеи
    1,692
  7. Ми се допаѓа

   dekomote

   Unstoppable 37 Од Скопје
   • Мислења
    1,286
   • Реакции
    2,907
   • Поени од трофеи
    1,355
  8. Ми се допаѓа

   bxxxn

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,328
   • Реакции
    1,414
   • Поени од трофеи
    465
 • Вчитување…
На врв Дно