• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #10

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   nashio

   On your way to fame Од Bitola
   • Мислења
    566
   • Реакции
    706
   • Поени од трофеи
    365
  2. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,272
   • Реакции
    5,785
   • Поени од трофеи
    2,202
 • Вчитување…
На врв Дно