• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1360

Сите (4) Хаха Хаха (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1)

  1. Ми се допаѓа

   goce03

   Practice makes perfect 41 Од Skopje
   • Мислења
    1,077
   • Реакции
    1,839
   • Поени од трофеи
    365
  2. Хаха

   gOJDO

   Illuminator Од сред село
   • Мислења
    10,244
   • Реакции
    16,528
   • Поени од трофеи
    2,317
  3. Хаха

   TexasUS

   Gaining Experience
   • Мислења
    391
   • Реакции
    290
   • Поени од трофеи
    155
  4. Хаха

   StalkeR

   Unbeatable
   • Мислења
    4,433
   • Реакции
    4,589
   • Поени од трофеи
    1,817
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно