• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1359

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2) Хаха Хаха (1)

  1. Ми се допаѓа

   outsider

   Gaining Experience
   • Мислења
    155
   • Реакции
    248
   • Поени од трофеи
    130
  2. Ми се допаѓа

   ivan88

   Gaining Experience
   • Мислења
    367
   • Реакции
    383
   • Поени од трофеи
    205
  3. Хаха

   MacRazor

   Gaining Experience 41
   • Мислења
    168
   • Реакции
    89
   • Поени од трофеи
    60
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно