• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1358

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   PC_GAMER

   Gaining Experience
   • Мислења
    309
   • Реакции
    226
   • Поени од трофеи
    155
  2. Ми се допаѓа

   outsider

   Gaining Experience
   • Мислења
    155
   • Реакции
    248
   • Поени од трофеи
    130
  3. Ми се допаѓа

   Astro

   Epic
   • Мислења
    7,770
   • Реакции
    11,075
   • Поени од трофеи
    2,207
 • Вчитување…
На врв Дно