• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1356

Сите (16) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5) Уау Уау (5) Тажно Тажно (5) Хаха Хаха (1)

  1. Тажно

   Krkac

   Gaining Experience
   • Мислења
    116
   • Реакции
    91
   • Поени од трофеи
    220
  2. Уау

   ARMac

   Орган 39 Од Скопје
   • Мислења
    7,663
   • Реакции
    8,973
   • Поени од трофеи
    2,317
  3. Ми се допаѓа

   SpiritBond

   On your way to fame Од Aerodrom
   • Мислења
    365
   • Реакции
    784
   • Поени од трофеи
    205
  4. Уау

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,945
   • Реакции
    4,208
   • Поени од трофеи
    1,702
  5. Тажно

   Jovan2389

   On your way to fame Од Штип
   • Мислења
    718
   • Реакции
    702
   • Поени од трофеи
    255
  6. Тажно

   Dajman

   Gaining Experience 23
   • Мислења
    142
   • Реакции
    224
   • Поени од трофеи
    130
  7. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,271
   • Реакции
    5,785
   • Поени од трофеи
    2,202
  8. Уау

   TATA_MATA

   Unstoppable
   • Мислења
    1,958
   • Реакции
    2,515
   • Поени од трофеи
    1,492
  9. Тажно

   Goran995

   On your way to fame Од Скопје
   • Мислења
    504
   • Реакции
    744
   • Поени од трофеи
    205
  10. Ми се допаѓа

   Astraion

   Unstoppable Од Струмица
   • Мислења
    1,830
   • Реакции
    2,737
   • Поени од трофеи
    1,492
  11. Ми се допаѓа

   gOJDO

   Illuminator Од сред село
   • Мислења
    10,243
   • Реакции
    16,524
   • Поени од трофеи
    2,317
  12. Хаха

   StalkeR

   Unbeatable
   • Мислења
    4,422
   • Реакции
    4,573
   • Поени од трофеи
    1,817
  13. Тажно

   G4M3R

   On your way to fame
   • Мислења
    797
   • Реакции
    962
   • Поени од трофеи
    255
  14. Уау

   Pane24

   Unbeatable Од Ethermine
   • Мислења
    5,067
   • Реакции
    4,466
   • Поени од трофеи
    2,217
  15. Ми се допаѓа

   Sludge.Factory

   Practice makes perfect 30 Од Gostivar
   • Мислења
    1,147
   • Реакции
    1,772
   • Поени од трофеи
    365
  16. Уау

   Enforcer_

   Practice makes perfect
   • Мислења
    948
   • Реакции
    1,043
   • Поени од трофеи
    355
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно