• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6

Сите (8) Хаха Хаха (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Хаха

   stefan_off

   Gaining Experience Од Радовиш
   • Мислења
    470
   • Реакции
    400
   • Поени од трофеи
    315
  2. Хаха

   Deksa

   On your way to fame
   • Мислења
    785
   • Реакции
    558
   • Поени од трофеи
    255
  3. Хаха

   bobson

   Gaining Experience Од Orgrimmar
   • Мислења
    808
   • Реакции
    441
   • Поени од трофеи
    502
  4. Ми се допаѓа

   outsider

   Gaining Experience
   • Мислења
    156
   • Реакции
    250
   • Поени од трофеи
    130
  5. Хаха

   cgfreak

   Gaining Experience Од Дома
   • Мислења
    357
   • Реакции
    435
   • Поени од трофеи
    315
  6. Хаха

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,950
   • Реакции
    4,214
   • Поени од трофеи
    1,702
  7. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,272
   • Реакции
    5,785
   • Поени од трофеи
    2,202
  8. Хаха

   psyside

   Rising Star
   • Мислења
    28,074
   • Реакции
    29,080
   • Поени од трофеи
    2,342
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно