• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #2

Сите (12) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (6) Хаха Хаха (5) Љубов Љубов (1)

  1. Ми се допаѓа

   Pinceta

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    560
   • Реакции
    178
   • Поени од трофеи
    472
  2. Ми се допаѓа

   Speedster

   Gaining Experience
   • Мислења
    429
   • Реакции
    434
   • Поени од трофеи
    205
  3. Љубов

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    354
   • Реакции
    230
   • Поени од трофеи
    155
  4. Хаха

   moongose

   Unstoppable
   • Мислења
    2,945
   • Реакции
    3,316
   • Поени од трофеи
    1,692
  5. Хаха

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,957
   • Реакции
    4,227
   • Поени од трофеи
    1,702
  6. Хаха

   DonFrozex

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,099
   • Реакции
    1,357
   • Поени од трофеи
    480
  7. Ми се допаѓа

   Dajman

   Gaining Experience 23
   • Мислења
    145
   • Реакции
    233
   • Поени од трофеи
    130
  8. Ми се допаѓа

   farkizz

   Gaining Experience
   • Мислења
    53
   • Реакции
    98
   • Поени од трофеи
    100
  9. Хаха

   igor_igor

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    2,137
   • Реакции
    3,357
   • Поени од трофеи
    1,717
  10. Ми се допаѓа

   bxxxn

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,337
   • Реакции
    1,437
   • Поени од трофеи
    602
  11. Ми се допаѓа

   yasho

   On your way to fame Од Скопје
   • Мислења
    466
   • Реакции
    589
   • Поени од трофеи
    205
  12. Хаха

   JasSum

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,818
   • Реакции
    1,924
   • Поени од трофеи
    612
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно