• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #2637

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   Pane-G

   On your way to fame
   • Мислења
    1,548
   • Реакции
    876
   • Поени од трофеи
    492
  2. Ми се допаѓа

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,945
   • Реакции
    4,208
   • Поени од трофеи
    1,702
  3. Ми се допаѓа

   Daniel86

   Guru 34 Од Скопје, Карпош 1
   • Мислења
    2,864
   • Реакции
    7,535
   • Поени од трофеи
    1,717
 • Вчитување…
На врв Дно