• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #2631

Сите (3) Хаха Хаха (3)

  1. Хаха

   Krkac

   Gaining Experience
   • Мислења
    116
   • Реакции
    91
   • Поени од трофеи
    220
  2. Хаха

   Avid

   Guru Од Скопје
   • Мислења
    5,790
   • Реакции
    9,211
   • Поени од трофеи
    2,302
  3. Хаха

   itstheigyg

   On your way to fame
   • Мислења
    540
   • Реакции
    563
   • Поени од трофеи
    205
 • Вчитување…
На врв Дно