• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #10

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   bxxxn

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,320
   • Реакции
    1,409
   • Поени од трофеи
    465
  2. Ми се допаѓа

   Pane-G

   On your way to fame
   • Мислења
    1,548
   • Реакции
    876
   • Поени од трофеи
    492
  3. Ми се допаѓа

   boksata

   Gaining Experience
   • Мислења
    292
   • Реакции
    387
   • Поени од трофеи
    165
 • Вчитување…
На врв Дно