• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #5

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   StalkeR

   Unbeatable
   • Мислења
    4,424
   • Реакции
    4,576
   • Поени од трофеи
    1,817
  2. Ми се допаѓа

   ARMac

   Орган 39 Од Скопје
   • Мислења
    7,674
   • Реакции
    9,008
   • Поени од трофеи
    2,317
 • Вчитување…
На врв Дно