• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #19332

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (1) Хаха Хаха (1)

  1. Хаха

   Weeaboo

   On your way to fame 20 Од Струга
   • Мислења
    589
   • Реакции
    573
   • Поени од трофеи
    205
  2. Ми се допаѓа

   farkizz

   Gaining Experience
   • Мислења
    53
   • Реакции
    98
   • Поени од трофеи
    100
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно