• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #2

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    302
   • Реакции
    197
   • Поени од трофеи
    115
  2. Ми се допаѓа

   Oktar

   Epic 36 Од Skopje
   • Мислења
    4,143
   • Реакции
    12,721
   • Поени од трофеи
    1,707
 • Вчитување…
На врв Дно