• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #25

Сите (2) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2)

  1. Ми се допаѓа

   marv

   Unstoppable
   • Мислења
    3,380
   • Реакции
    2,753
   • Поени од трофеи
    1,812
  2. Ми се допаѓа

   VerGer

   Practice makes perfect Од Скопје
   • Мислења
    1,241
   • Реакции
    1,229
   • Поени од трофеи
    305
 • Вчитување…
На врв Дно