• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #3

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2) Љубов Љубов (1)

  1. Ми се допаѓа

   NecrotoX

   Unbeatable 32 Од Скопје
   • Мислења
    3,946
   • Реакции
    4,211
   • Поени од трофеи
    1,702
  2. Љубов

   toplel

   Practice makes perfect
   • Мислења
    1,003
   • Реакции
    1,377
   • Поени од трофеи
    305
  3. Ми се допаѓа

   HardCorec

   Unbeatable
   • Мислења
    3,411
   • Реакции
    4,897
   • Поени од трофеи
    1,717
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно